Obojek antiparazitní Scalibor 48 cm 1ks - Říše psů

Obojek antiparazitní Scalibor 48 cm 1ks


Antiparazitární obojek pro psy, který chrání před klíšťaty, blechami a komáry.

Více detailů


350 CZK včetně DPH


Antiparazitární obojek pro psy, který chrání před klíšťaty, blechami a komáry. Nová technologie uvolňování. Obojek poskytuje prevenci před napadením klíšťaty po dobu 6 měsíců, před blechami chrání po dobu 4 měsíců, preventivně působí proti sání krve pakomárem rodu Phlebotomus (přenašeč původce leishmaniózy) po dobu 5-6 měsíců se 40-70% letální účinností. Poskytuje prevenci proti sání dospělých komárů (Culex pipiens) po dobu 6 měsćů. !!!Obojek je třeba nasadit týden před pobytem zvířete v infikovaném prostředí. Voděodolný a bez zápachu. Vhodné pro štěňata od 7 týdnů věku. NEPOUŽÍVAT u koček.

Upozornění:
Přípravek je extrémně jedovatý pro kočky!. Přípravek může být pro kočky nebezpečný i po kontaktu s ošetřeným psem. Přípravek může dráždit kůži, sliznice, alergizovat. Nejpoužívejte obojek u zvířat s rozsáhlými kožními lézemi. V případě známek lokálního podráždění nebo zřejmé alergické reakce obojek okamžitě sundejte. Nedovolte dětem hrát si s obojkem nebo jej dokonce cucat!. Zamezte kontaktu s očima a ústy. Pokud dojde k tomuto kontaktu, vypláchněte oči i ústa vodou. V případě podráždění oči nebo kůže vyhledejte lékařskou pomoc. Léčeným psům by nemělo být dovolenou spát v kontaktu s lidmi, zvláště pak dětmi. Neumývejte psa šamponem méně než jeden týden před nasazením obojku. Látka v obojku se šíří po těle tukovou vrstvou kůže a šamponování tak může snížit účinnost obojku.
V případě náhodného pozření obojku psem můžete pozorovat následující příznaky: nekoordinovaný pohyb, třes, nadměrné slinění. Tyto příznaky během 48 hodin samovolně odezní.

Scalibor Protectorband nesmí kontaminovat vodní toky, protože může být nebezpečný pro ryby a další vodní organismy. Před koupáním psa v přírodních tocích je doporučováno obojek sejmout.

Účinná látka: délka 48cm deltametrin 760mg v jednom obojku , délka 65cm deltametrin 1000mg v jednom obojku

Košík  

(prázdný)

Hledat